Yönetim Kurulu

Escarus Yönetim Kurulu beş kişiden oluşmaktadır.

Yönetim Kurulu başkanlığı görevinde Sn. Çiğdem İçel’in yer aldığı Escarus, sürdürülebilir kalkınmanın desteklenmesinde öncü danışmanlık şirketi olmak vizyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yönetim Kurulu Başkanı

ÇİĞDEM İÇEL

1966 Eskişehir doğumlu olan Sn. İçel, üniversite öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır.

Çalışma hayatına TSKB Hazine Müdürlüğünde Yatırım Danışmanı Yardımcısı olarak başlamıştır. TSKB’de üstlendiği çeşitli görevler sonrasında 1998 yılında Hazine ve Muhabir İşlemleri Müdürlüğüne terfi etmiştir. Sn. İçel, 29 Mayıs 2006 tarihinde Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanmıştır. 1 Ocak 2017 tarihinden itibaren Ekonomik Araştırmalar, Kalkınma Finansmanı Kurumları, Finansal Kurumlar ve Mühendislik ve Teknik Danışmanlık Müdürlüklerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.
Daha Fazla
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

LEVENT DURUSOY

1978 İstanbul doğumlu Levent Durusoy; Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi lisans eğitimini derece ile tamamlamasının ardından, Boğaziçi Üniversitesi'nden İşletme yüksek lisansını 2003 yılında tamamlamıştır.

Ekonomist olarak sermaye piyasaları alanında farklı kurumlarda kariyerine devam eden Durusoy, 2007 yılında Yatırım Finansman'da Başekonomist olarak başladığı görevine; 01 Haziran 2015 itibarıyla Araştırma, Kurumsal Satış, Uluslararası Sermaye Piyasaları ile Kurumsal Finansman ve Halka Arza Aracılık Müdürlüklerinden sorumlu Koordinatör olarak devam etmektedir.

Daha Fazla
Yönetim Kurulu Üyesi

COŞKUN KANBEROĞLU

1967 doğumlu olan Coşkun Kanberoğlu, 1990 yılında Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur.

1992 yılında Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Yüksek Lisans Programını tamamlamıştır. Özellilkle FMCG – Süt Üretimi ve Süt Ürünleri konusunda ve Enerji Verimliliği projeleri kapsamında fizibilite analizi, proje değerlendirme, uluslararası ve uluslarüstü finansal kurumlara (Dünya Bankası, Avrupa Yatırım Bankası, Avrupa Konseyi Kalkınma Bankası, Fransız Kalkınma Ajansı, vs.) EV Projelerinin raporlanması konularında uzman olan Sn. Kanberoğlu enerji verimliliği, proje yönetimi ve çevre konularında mühendislik alanında 20 yılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır.

Sn. Kanberoğlu, 1997 yılında TSKB Mühendislik Bölümünde başladığı görevine halen bu bölümde Bölüm Müdürü olarak devam etmektedir.

Daha Fazla
Yönetim Kurulu Üyesi

TOLGA SERT

1973 Malatya doğumlu olan Tolga Sert, 1995 Yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Petrol Mühendisliği Bölümü’nde üniversite öğrenimini, ardından da Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nde yüksek lisansını tamamlamıştır.

İş yaşamına Garanti Bankası’nda Uzman Yardımcısı olarak başlayan Sn.Sert, sonrasında Total A.Ş.’nin Genel Müdürlüğü’nde çalışmıştır.

1998 yılında TSKB Hazine Müdürlüğü’nde Dealer olarak göreve başlamıştır. Risk Yönetimi, TSKB Bahreyn Şubesi’nden sonra Bütçe Planlama Bölümü’nde Yönetici olarak görev almıştır.

2009 yılında Mali Kontrol bünyesine Yönetici olarak katılmıştır.

Halen bu bölümde Bölüm Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Daha Fazla
Yönetim Kurulu Üyesi

AHMET HANEFİ ÖZBİLEN

Ahmet Hanefi Özbilen Marmara Üniversitesi işletme bölümü mezundur.

Kariyerine 1998 yılında Deniz Yatırım’da Kurumsal Finansman ve Araştırma Müdürlüğü’nde başlamıştır. 1999 yılında Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Kurumsal Finansman Müdürlüğü’nde uzman yardımcısı olarak çalışmaya başlayan Özbilen, Mali Analiz Müdürlüğü ve Krediler Müdürlüğü’nde kredi tahsis ve değerlendirmeye yönelik çeşitli görevler almıştır. Kredi satış ağırlıklı kariyerine ise Proje Finansman Müdürlüğü ve Kurumsal Pazarlama Müdürlüğü’nde aldığı görevler ile devam etmiştir. 2017 Haziran itibariyle Danışmanlık Pazarlama Birimi’nde Grup Yöneticisi olarak görevini sürdürmektedir. Özbilen, Karsusan A.Ş.’de 2008-2014 yılları arasında Yönetim Kurulu Üyesi, 2015 yılından bu yana TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesi, TSKB Munzam Vakfı’nda Denetçi ve 2017 yılında TSKB Sürdürülebilirlik Danışmanlığı A.Ş. (Escarus) Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevi sürdürmektedir. Ayrıca 2015 yılından bu yana TUSİAD Turizm Çalışma Grubu üyesi olan Özbilen, 2017 yılında TSKB GYO A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak göreve seçilmiştir.
Daha Fazla

İLETİŞİM FORMU×

Ad Soyad *

Email *

Mesaj *