Yönetim Kurulu

Escarus Yönetim Kurulu beş kişiden oluşmaktadır.

Yönetim Kurulu başkanlığı görevinde Sn. Hakan Aygen’in yer aldığı Escarus, sürdürülebilir kalkınmanın desteklenmesinde öncü danışmanlık şirketi olmak vizyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yönetim Kurulu Başkanı

HAKAN AYGEN

1965 Konya doğumlu olan Hakan Aygen, 1989 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur.

1989 yılında reel sektörde kariyerine başlamıştır. 1995 yılında Mali Analiz Uzman Yardımcısı olarak TSKB bünyesine katılan Sn. Aygen, 1996 yılında Marmara Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon dalında yüksek lisansını tamamlamıştır. 2006 yılında Kurumsal Finansman Müdürlüğü, 2011 yılında ise Kurumsal Finansman Grup Müdürlüğü’ne atanan Sn. Aygen, 2013 yılında Marmara Üniversitesi’nde Muhasebe Finansman doktorasını tamamlamıştır. 28 Kasım 2013 tarihinde Genel Müdür Yardımcılığına atanan Sn. Aygen halen Mühendislik, Mali Analiz, Kurumsal Finansman ve Ekonomik Araştırmalar Müdürlüklerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmektedir.

Daha Fazla
Yönetim Kurulu Üyesi

LEVENT DURUSOY

1978 İstanbul doğumlu Levent Durusoy; Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi lisans eğitimini derece ile tamamlamasının ardından, Boğaziçi Üniversitesi'nden İşletme yüksek lisansını 2003 yılında tamamlamıştır.

Ekonomist olarak sermaye piyasaları alanında farklı kurumlarda kariyerine devam eden Durusoy, 2007 yılında Yatırım Finansman'da Başekonomist olarak başladığı görevine; 01 Haziran 2015 itibarıyla Araştırma, Kurumsal Satış, Uluslararası Sermaye Piyasaları ile Kurumsal Finansman ve Halka Arza Aracılık Müdürlüklerinden sorumlu Koordinatör olarak devam etmektedir.

Daha Fazla
Yönetim Kurulu Üyesi

NURLAN EROL

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İngilizce İktisat Bölümü 1994 yılı mezunudur. Yüksek lisansını Marmara Üniversitesi Bankacılık Bölümünde tamamlamıştır.

1994 yılında YKB’ de mali analist olarak çalışma hayatına başlayan Sn.Erol, 1995 yılında TSKB bünyesine katılmıştır. Sırasıyla Mali Analiz, Kurumsal Pazarlama, Krediler ve Proje Finansmanı bölümlerinde değişik pozisyonlarda görev alan Sn.Erol halihazırda TSKB’ de Kredi İzleme Müdürü olarak görev yapmaktadır. Erol, 2014 – 2015 yıllarında TSKB GYO Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulunmuştur.

Daha Fazla
Yönetim Kurulu Üyesi

COŞKUN KANBEROĞLU

1967 doğumlu olan Coşkun Kanberoğlu, 1990 yılında Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur.

1992 yılında Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Yüksek Lisans Programını tamamlamıştır. Özellilkle FMCG – Süt Üretimi ve Süt Ürünleri konusunda ve Enerji Verimliliği projeleri kapsamında fizibilite analizi, proje değerlendirme, uluslararası ve uluslarüstü finansal kurumlara (Dünya Bankası, Avrupa Yatırım Bankası, Avrupa Konseyi Kalkınma Bankası, Fransız Kalkınma Ajansı, vs.) EV Projelerinin raporlanması konularında uzman olan Sn. Kanberoğlu enerji verimliliği, proje yönetimi ve çevre konularında mühendislik alanında 20 yılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır.

Sn. Kanberoğlu, 1997 yılında TSKB Mühendislik Bölümünde başladığı görevine halen bu bölümde Bölüm Müdürü olarak devam etmektedir.

Daha Fazla
Yönetim Kurulu Üyesi

TOLGA SERT

1973 Malatya doğumlu olan Tolga Sert, 1995 Yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Petrol Mühendisliği Bölümü’nde üniversite öğrenimini, ardından da Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nde yüksek lisansını tamamlamıştır.

İş yaşamına Garanti Bankası’nda Uzman Yardımcısı olarak başlayan Sn.Sert, sonrasında Total A.Ş.’nin Genel Müdürlüğü’nde çalışmıştır.

1998 yılında TSKB Hazine Müdürlüğü’nde Dealer olarak göreve başlamıştır. Risk Yönetimi, TSKB Bahreyn Şubesi’nden sonra Bütçe Planlama Bölümü’nde Yönetici olarak görev almıştır.

2009 yılında Mali Kontrol bünyesine Yönetici olarak katılmıştır.

Halen bu bölümde Bölüm Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Daha Fazla

İLETİŞİM FORMU×

Ad Soyad *

Email *

Mesaj *