Yönetim Kurulu

Escarus Yönetim Kurulu altı kişiden oluşmaktadır.

Yönetim Kurulu Başkanlığı'nı Sn. Çiğdem İçel’in yürüttüğü Escarus, sürdürülebilir kalkınmanın desteklenmesinde öncü danışmanlık şirketi olmak vizyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yönetim Kurulu Başkanı

ÇİĞDEM İÇEL

1966 Eskişehir doğumlu olan Çiğdem İçel, üniversite öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır.

Çalışma hayatına TSKB Hazine Müdürlüğünde Yatırım Danışmanı Yardımcısı olarak başlayan İçel, TSKB’ de üstlendiği çeşitli görevler sonrasında 1998 yılında Hazine ve Muhabir İşlemleri Müdürlüğüne terfi etmiştir. İçel, Mayıs 2006 tarihinde Genel Müdür Yardımcılığı görevine atanmıştır. Ocak 2017 tarihinden itibaren Ekonomik Araştırmalar, Kalkınma Finansmanı Kurumları, Finansal Kurumlar ve Mühendislik ve Teknik Danışmanlık Müdürlüklerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdüren İçel, Nisan 2019’da 12 yıllık üst düzey yöneticiliğin ardından emekli olmuştur. İçel, halen Escarus’ un Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürütmektedir.
Daha Fazla
Yönetim Kurulu Başkan Vekili

COŞKUN KANBEROĞLU

1967 doğumlu olan Coşkun Kanberoğlu, 1990 yılında Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümünden mezun olmuş, 1992 yılında Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği Yüksek Lisans Programını tamamlamıştır.

Özellikle FMCG – süt üretimi ve süt ürünleri konusunda ve enerji verimliliği projeleri kapsamında fizibilite analizi, proje değerlendirme, uluslararası ve uluslar üstü finansal kurumlara (Dünya Bankası, Avrupa Yatırım Bankası, Avrupa Konseyi Kalkınma Bankası, Fransız Kalkınma Ajansı, vs.) projelerin raporlanması konularında uzman olan Kamberoğlu'nun enerji verimliliği, proje yönetimi ve çevre konuları ile mühendislik alanında 20 yılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır.

Kanberoğlu, 1997 yılında başladığı TSKB Mühendislik Bölümünde sırasıyla uzman mühendis ve Müdür olarak görev yaptıktan sonra Finansal Kurumlar Müdürlüğüne atanmıştır.

Daha Fazla
Yönetim Kurulu Üyesi

KADİR SANCAR

1982 Mardin doğumlu olan Kadir Sancar, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden 2004 yılında mezun olmuştur.

Çalışma hayatına Ürdün’de Koray İnşaat firması ile başlayan Sancar, 2006-2008 yılları arasında Enka İnşaat’ın Rusya ofisinde Sözleşme Mühendisi olarak görev yapmıştır. 2008 yılında Mott MacDonald Danışmanlık Mühendislik firmasının Rusya şubesine Proje ve Maliyet Müdürü olarak atanan Sancar, 2012 yılında aynı firmanın Türkiye ofisine Kıdemli Proje ve Maliyet Müdürü olarak transfer olmuş, burada altyapı, sağlık, gayrimenkul, ulaştırma ve havacılık sektörlerinde, kamu-özel işbirliği ve proje finansmanı alanlarında önde gelen birçok ulusal ve uluslararası kuruma danışmanlık hizmeti vermiştir.

Sancar, Nisan 2018 tarihinden itibaren TSKB Danışmanlık Hizmetleri bünyesinde Mühendislik ve Teknik Danışmanlık Müdürü olarak görevini yürütmektedir.

Daha Fazla
Yönetim Kurulu Üyesi

OJEN ARSLANYAN

1981 İstanbul doğumlu olan Ojen Arslanyan, 2004 yılında Yeditepe Üniversitesi Matematik Bölümü’nden, 2006 yılında ise aynı üniversitenin çift anadalda İşletme Bölümü’nden mezun olmuştur. 2007 yılında da Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Finans Yüksek Lisans Programını tamamlamıştır.

Çalışma hayatına 2007 yılında Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Kurumsal Finansman Müdürlüğü’nde uzman yardımcısı olarak başlayan Arslanyan, 2009 yılında Teftiş Kurulu’na geçmiştir. 2009-2011 yılları arasında müfettiş olarak çalışan Arslanyan, 2011 yılında Mali Kontrol Müdürlüğü’ne geçmiştir. Raporlama ve iştiraklerle ilgili konularda 2013-2015 yıllarında Yönetici Yardımcısı olarak görev yapan Arslanyan, 2015 yılından itibaren Yönetici olarak çalışmaktadır.

Daha Fazla
Yönetim Kurulu Üyesi

ARTUN ÖZERDEM

1978 Ankara doğumlu olan Özerdem, lisans eğitimini Ortadoğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde 2001 yılında tamamlamıştır.

Çalışma hayatına 2001 yılında Türkiye İş Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda başlayan Özerdem, 2016 yılına kadar kurumun önce Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda Müfettiş, ardından Proje ve Değişim Yönetimi Bölümü ile Strateji ve Kurumsal Performans Yönetimi Bölümü’nde Yönetici olarak görev almıştır.

2016 yılında TSKB ’ye transfer olan ve İş Geliştirme bölümünde Grup Yöneticisi olarak göreve başlayan Özerdem, 2018’de aynı birimin Bölüm Müdürü olarak görevlendirilmiştir. Özerdem, 2019 yılında TSKB Danışmanlık Hizmetleri bünyesinde kurulan İş Geliştirme ve Danışmanlık Yönetim Ofisi Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Daha Fazla
Yönetim Kurulu Üyesi

S. HÜSEYİN GÜREL

1983 İstanbul doğumlu olan Seyit Hüseyin Gürel, Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nden 2007 yılında mezun olmuştur

Çalışma hayatına Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Mali Analiz Müdürlüğü’nde uzman yardımcısı olarak başlayan Gürel, 2007-2015 yılları arasında TSKB Mali Analiz Müdürlüğü’nde kariyerini sürdürmüş, 2015 yılında Kurumsal Pazarlama Müdürlüğü’ne geçmiştir. 2017-2019 yılları arasında TSKB Kurumsal Pazarlama Müdürlüğü’nde Grup Yöneticisi olarak çalışan Gürel, 2019 yılında Kurumsal Bankacılık Pazarlama Müdürü olarak atanmıştır. Gürel ayrıca 2017 yılı Ağustos ayından beri TSKB GYO A.Ş. Yönetim Kurulu üyesidir.

Daha Fazla

İLETİŞİM FORMU×

Ad Soyad *

Email *

Mesaj *

x Escarus Yayınları Üyelik Kayıt

Kayıt olmak için lütfen e-posta adresinizi paylaşın

E-bülten kayıdınız yapılmıştır.

test deneme

Kayıt alınamadı lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.